Ријана (Rihanna)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.513
  Допаѓања:
  3.447
  Пол:
  Женски
  Не ми се верува дека ќе дојдат ама се е можно :)
   
 2. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Среќен роденден Ријана.
  Една од оригиналните пејачки, реткост.. :l:
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  На sweet-star, Marossa и Heartbeat им се допаѓа ова.
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
 5. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.247
  Пол:
  Женски
 6. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
  "Diamonds" и "Where have you been" се моите омилени песни од неа :D
   
 7. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.247
  Пол:
  Женски
  Hate that I love you
  Unfaithful
  Diamonds
  Where have you been
  Stay
  Take a bow :) :inlove:
   
 8. navyforever

  navyforever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2014
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  353
  Пол:
  Женски
  Омилена ми е, највеќе ја сакам од сите пејачки. :$
  Едностварно уникатна е и секогаш знае да изненади.
  Омилени песни ми се Pon de Replay, Man Down, Diamonds и Pour it up.
   
 9. MamaYette

  MamaYette Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2013
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  602
  Еден од најголемите анти-фанови ѝ сум, ама песнава некако ми остана во глава благодарение на Џими Кимел.

   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 10. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.367
  Допаѓања:
  7.267

  Eве ја најновата песна од Ријана
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.626
  Допаѓања:
  35.778
  Пол:
  Машки
  Oдвaј чекaм дa излезе #R8 :D
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 12. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.186
  Допаѓања:
  9.084
  Пол:
  Женски
  Како помала ја обожавав сега и не толку ама супер е жената :D
   
 13. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.626
  Допаѓања:
  35.778
  Пол:
  Машки
 14. viktorxD

  viktorxD Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2014
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  343
  Пол:
  Машки
  Ријана е ЛЕПОТИЦА..И немојте да јадете мн лајна за неа !
  ќе ве скинам ситееее :D haahahaa
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 15. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.852
  Допаѓања:
  90.556
  Пол:
  Женски
  Ријана овој пат претерала со својот стил. Па што е ова?! Ме потсеќа на матено јајце.
  [​IMG]
   
  На mila25ve и j......s им се допаѓа ова.
 16. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  мене баш ми се допаѓа..:D

  „Не можам да се движам без помош, но си вреди. Многу го сакам овој фустан! Тој е од кинеската висока мода и е направен од Гуо Пеј. Изработен е рачно од една Кинескиња и ѝ беа потребни 2 години за да го направи. Го пронајдов онлајн. Ја истражував високата мода во Кина на интернет и го пронајдов“ – изјавила Ријана.
   
  На Mini90 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Mini90

  Mini90 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2014
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  2.115
  Пол:
  Женски
  Малце претерала со фустаништево Рири ама интересна ми е :D
   
 18. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.375
  Пол:
  Машки
 19. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.029
  Допаѓања:
  70.571
  Пол:
  Машки
  И Ријaнa не е тoa штo беше. Пoрaнo мнoгу јa сaкaв, имaше убaви и квaлитетни песни. А нoвиoв aлбум и е крш.
   
 20. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  169
  Супер е Рири, многу си ја сакам. Туку да ве прашам како ви се свиѓа новиот албум и новата песна со Дрејк, Work?
   
  На macka5 му/ѝ се допаѓа ова.