Ријана (Rihanna)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од magic, 8 декември 2009.

 1. macka5

  macka5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  303
  Конечно објавија со Дрејк дека се заеднооооо, едни се. Screen Shot 2016-03-24 at 1.10.39 PM.png
   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.