1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роденденска забава

Дискусија во 'Канта' започната од EleonoraGomez, 25 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EleonoraGomez

  EleonoraGomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  3
  Утре сум на роденден кај мојот најдобар другар,а таму ќе биде и момчето што ми се допаѓа веќе некое време.И како секогаш,мене нешто мора да ми тргне наопаку.На лицето ми излегоа бубулици,а моментално ми се потроши "кремата" што ја користам...Ве молам кажете ми како можам побрзо барем да им ја намалам видливоста :/
  А и ако можете да ми кажете некој предлог за косата,како да ја направам бидејки имам коса до рамена..
  Фала однапред!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.