1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Канта' започната од 987654q, 24 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. 987654q

    987654q Активен член

    Се зачлени на:
    24 август 2013
    Пораки:
    14
    Допаѓања:
    1
    Јас ги имам фатено уште од мала ама незнаев што прават,и секогаш слусаш стенкање на ТАТКО МИ,и во тај момент ги мразам најмногу од се ми изгледа значи така грозно :puke: и ми иде да умрам и неможам да ги слушам...Секогаш во вецето најдувам весници со спрема..Имам 12 години И НЕМОЖАМ ДА ГО ТРПАМ ТОА..сфаќам да се сакаат ама имам погрешни мислења,после таа нок ни на мајка ми ни на татко ми не му беше јасно зошто не комуницирам со нив..али се се смири ама онака глупо ми е како ги слушам стенкаат и крцка креветот..
     
  2. Nana19

    Nana19 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    2.141
    Допаѓања:
    2.753

    па кога веке имаат деца треба да бидат по внимателни а не да викаат и да фрлаат одпадок кај им падне мојте никогаш ги немам осетено ниту нешто видено очигледно добро се кријат како и што е ред !
     
  3. bobmarli

    bobmarli Активен член

    Се зачлени на:
    23 март 2013
    Пораки:
    52
    Допаѓања:
    2
    И мене ми се гади од моите, моите сестри требаше јас да ги чувам за тие да си „работат“, не можам да ги поднесам заради тоа и секогаш имаме конфликти
     
  4. Umbrella22

    Umbrella22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    3.951
    Допаѓања:
    33.918
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.