1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од ma4ence-d, 20 август 2010.

 1. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  Јас мислам дека оваа тема сеуште ја нема али доколку ја има слободно преместете ја. Дали некогаш можете да ги замислете вашите родители како се сексаат, или ги имате фатено на дело??? Јас моите родители не, али 4и4ко ми и стрина ми ги имам фатено кога бевме на село... Влегувам во соба за да замам карти за играње и стрина ми и 4и4ко ми легнати покриени со ќебе и „работат„ ... се сеќавам дека стрина ми неможеше да се воздржи , а јас од страм веднаш изглегов од соба... :lol: :lol:
   
 2. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  677
  Допаѓања:
  874
  ja gi imam slusnato,ama nemam upadnato da gi fatam bas na delo :)
   
  На BoneMachine му/ѝ се допаѓа ова.
 3. divine

  divine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  28
  Lеле баш се смеевме со дечко ми пред некој ден за ова и ми кажа дека кога имал околу 10 години ги фатил неговите и плачел зашто мислел дека татко му ја дави мајка му , леле како се смеев, а јас ммоите ги имам слушнато и некако глупо се осетив! :lol: :lol: :lol:
   
  На Crna Dama, Osamena devojka, Leo girl и 10 други им се допаѓа ова.
 4. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.921
  Кога бев помала ги фатив .. Ок не дека ги фатив него малку глеав од вратата , зашто не знаев што праат :lol: :lol: Беа доле на тепихот и се чудев . Си постоив 5 мин и после не знам кој од нив стана и си влегов у соба :D :D И си седев така , и зашто уште не знаев што праеле решив да си легнам :D
   
  На Crna Dama, 420, Girly90 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  176
  Јас ги фатив еднаш како мала.Беа на тепихот до греалицата и татко ми беше над мајка ми и јас помислив дека на мама не и било добро па тој ја лечи :D :D Повеќе пати кога мислат дека спиеме ги имам слушнато. :D И најчудно и најглупаво ми паѓа кога ќе ми речат одиме да се капиме.Веќе 17 години се во брак и уште секогаш заедно се капат аман беее :?:
   
  На Osamena devojka, Priroden, ilipili и 3 други им се допаѓа ова.
 6. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  73
  Хахаха па и моите си се бањаат заедно :) И јас ги имам слушано како помала, ама ги немам фатено :lol:
   
 7. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  8.643
  Јас кондоми имам најдено и знам прашував што се :D :D
   
  На MagnumXXXL, srci, anabel-a и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. puflaa

  puflaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  23
  И ја ко мала најдов дома и појма немав за што се. После малку ги разгледав и ми текна. Смешно ми дојде зш мислец дека кога се има деца, се немаат односи. Ваљда така мислев зш ги немав фатено на дело. :angel:
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.902
  Ги немам фатено, ама кај мајка ми во ташна имам најдено кондом. И дека бев сама си го отворив го гледав, и ми беше лигав и што ли да правам, оп низ прозор го фрлив. :lol: :D :$
   
  На Crna Dama, Priroden, ilipili и 6 други им се допаѓа ова.
 10. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Јас како помала им упаднав во соба а тие си лежеа веќе си имаа завршено луѓето.И бидејќи ја видов мајка ми гола право магла во соба.....
  Друга ситуација беше после враќањето на татко ми oд странство.Имавме гости а јас влегувам во спалната и видов крпче.Кога го подигнав видов дека е презерватив и само што се тргнав ете ти ја мајка ми :D влезе го зеде и го фрли :lol:
  И трета ситуација се враќам после излевање и дома заклучено што никогаш не се случило.....ѕвонам на ѕвончето и ја гледам мајка ми си ја облекува пижамата и веднаш ми стана јасна целата работа :lol:
  Значи на дело ги немам фатено но онака да си сфатам дека имало нешто да!
   
 11. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  а јас порно филмовите на татко ми.... :D :D
   
 12. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  888
  Допаѓања:
  301
  Не сум ги фатила на дело,а не би ни сакала :D
   
  На rak4estip и srci им се допаѓа ова.
 13. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Уште прашуваш... :lol:
  Ги имам да,ама тоа како помала и се збркаа ептен..
  А и јас му имам најдено кондоми и му ги фрлив!
  Улава!
  Сега да му најдам,уште едни ќе му купам,само они нека уживаат...
  :D
   
  На RedandBlue, martine, busavata и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  780
  :D ги имам фатено еднаш. Имав некаде 11-12 години и така фино без размислување им упаднав во спална околу 1 часот бидејки знаев дека секогаш седат до доцна. Знаеа и тие дека седам до 2 часот некогаш ама изгледа мислеа дека сум заспала. И што да видам :o одма МАГЛА да ме нема :rofl:
   
  На Araksi му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Marge

  Marge Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  700
  Допаѓања:
  2.631
  Еднаш,кога бев многу мала,станав навечер околу 1-2 саат,ме болеше стомак и влегов у дневна да им се пожалам...и ги фатив... :$ ама уште траеше предиграта ако се сеќавам добро...во секој случај глупо е :)
   
 16. Tanjus

  Tanjus Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  70
  :D :D :D :rofl: :rofl: јака е темава ама ја ги неам фатено на дело ама еднаш за малце мене ќе ме фатеа други :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На VozrasenMaz му/ѝ се допаѓа ова.
 17. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  Kako ќе ве фатеа....????? ;)
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.921
  За кондоми , еднаш татко ми донесе .. беше на работа и имало презентација на кондоми . Знам дека беше со вкус на јагода , така збореа . Мислеа дека не знам што е , и рече на мајка ми дека ќе ми го даде коа ќе пораснам .. и не ми го дал сеуште :D :D :D
   
  На VozrasenMaz, Saraa, ilipili и 3 други им се допаѓа ова.
 19. GaGa-GirL

  GaGa-GirL Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  4
  Јас на дело ги имам фатено тетин и тета, кога спиев кај нив бидејќи моите беа на свадба. Луѓето целите се испаничија, и после кога дојдоа мама и тато да ме земат почнаа да им се извинуваат, а моиве се згазија од смеа. Ама тогаш уште мала бев не разбирав, а како поголема ги имам само слушнато, не сакам да ги видам бидејќи ми се повраќа и од самите звуци.
   
 20. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.765
  :D :D Како мала ги имам фатено влегувам во соба и викам „ па мамоо ми се јаде “ хихихихих , а мајка ми знам беше врз тато и одма се тргна и ми рече „ сега де идам “ ах кутрите :D А сега скоро ги имам слушнато само , сега знам дека не треба да влегувам :$ :D
   
  На ilipili му/ѝ се допаѓа ова.