1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од ma4ence-d, 20 август 2010.

  1. blackwave

    blackwave Популарен член

    Се зачлени на:
    15 мај 2014
    Пораки:
    483
    Допаѓања:
    1.815
    Пол:
    Женски
    Ги немам фатено.
    Инаку, јес да се стари мислењата, ама бре какви родители се тие што се сексаат додека во истата соба им спие детето? А тек во исти кревет?!?! Свашта.
     
    На spacegirl92 и Priroden им се допаѓа ова.
  2. ЈеленаЏиш

    ЈеленаЏиш Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    511
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Леле, бљак, одвратно :puke::puke::puke::puke::puke::puke:
    Вас штркот да не ве донесе?

    Остајте ги луѓето да си уживаат, додека можат се разбира.
    Ги немам фатено на дело или слушнато, но знам дека мајка ми и татко ми се капеа заедно до скоро. Гревчиња, фул хаус дома, немаа приватност ко помлади.

    Океј, секс во иста соба со децата е премногу, ама ако си се во спалната, нивна си е, што сакаат нека прават.
    Мене би ми било да ги видам у загрљају, да знам дека по х години се уште се сакаат и уживаат еден во друг како кога биле млади.:l:
     
    На Arthur, 1209, Sesil и 10 други им се допаѓа ова.
  3. Priroden

    Priroden Популарен член

    Се зачлени на:
    9 август 2015
    Пораки:
    791
    Допаѓања:
    2.943
    Пол:
    Машки
    Не сум ги фaтил, скрaјa дa е
    Али тaткo ми е тип штo дo пред две-три гoдини мењaвaше кaнaл нa тв кoгa имaше бaкнувaње тaкa дa јaснo е мислaм :rofl:
    Не дaј бoже дa oпцуе или дa збoрне нештo вулгaрнo.
     
    На Keiner, Arthur, celineparis и 8 други им се допаѓа ова.
  4. mynameislove

    mynameislove Популарен член

    Се зачлени на:
    6 август 2013
    Пораки:
    1.480
    Допаѓања:
    12.625
    Ubavo e da se procita deka roditelite uste se sakaat, ja neguvaat ljubovta. Sigurno e neprijatno da gi fatis ili slusnes, ama komentari od tipot bljak..pa toa e normalna rabota, seksot ne e samo za reprodikcija.
    Kaj mene skoro sum sigirna deka ne go pravat toa, sto e izvor na mnogu raspravii,megu drugoto. Biten I te kako vo eden brak.
     
    На candy.cane, Arthur и MiloMalo им се допаѓа ова.
  5. Maca_<3

    Maca_<3 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 мај 2016
    Пораки:
    150
    Допаѓања:
    467
    Пол:
    Женски
    Како мала слушав чудни звуци од спалната, не знаев што се дешава, на моменти помислував дека влегол крадец и ја тепа мајками, толку многу плачев, што дури еднаш мораше да прекинат и да дојде мајками и да ме смири.. Дури кога наполнив 11-12 години сфатив што правеле хахахах :lol:
     
    На candy.cane, ♣ Alba Viduam ♣, makedonkamak и 5 други им се допаѓа ова.
  6. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.081
    Пол:
    Женски
    Jas ponazad kazav , gi imam fateno ednas odamna , i znam deka se zasramija i dvajcata a i jas potonav u zemja , ama koga bi gi fatila pak , isto kako togas bi se napravila deka nisto ne vidov i ne znam :D . I ne ne mi e za bljak taa rabota , sepak i jas ja pravam de:$ ne bi mi bilo prijatno decata da me fatat mene na delo , isto kako na moite sto ne im bese koga jas gi fativ . Sekako , po nastanot nemozev od sram vo oci da gi gledam ( bidejki jas bev vinovna im vlegov bez da tropnam ) , no milo mi bese sto znaev deka si se sakaat seuste po 16 godini brak . I sekako , veke ne im vlegov vo soba bez predhodno da dobijam odobruvanje od drugata strana na vratata .
    Imeno , zemete sami po sebe , seksot ne e samo za deca , tuku za opstoto raspolozenie i zdravje na covekot ( ova svekrva mi migo kaza , raboti na psihijatrija , pa velisamite psihijatri gi prasuvaat pacientite za seksualniot zivot , i im davaat soveti za pocesto da imaat seks , za da bidat porelaksirani i posrekni ) . Ako si vo brak i imas deca ne znaci deka treba da apstiniras so seksualniot zivot , samo pravi go podiskretno , za da ne dojde do zasramuvacki situacii :D
     
    На rose60, the drummer и Maca_<3 им се допаѓа ова.
  7. I I

    I I Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2016
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    625
    Пол:
    Машки
    Можда малку глупаво прашањево. До колку отприлика години се има редовен сексуален живот?
    Моите ближат 50 год., а на лето особено се сексаат, абе аман таман чоек ќе влезе в соба уште не легнат се "фаќаат за работа". А, чувството е грозно бидејќи се се слуша зашто само еден ѕид ја дели собата. :worried:
     
  8. Мрчатор

    Мрчатор Активен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2016
    Пораки:
    56
    Допаѓања:
    300
    Сега се во најубавите години, а ти стави си тапмончиња во ушите ако ти сметаат. За секс нема години, се е индивидуално.
     
    На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
  9. referentka

    referentka Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    13 ноември 2012
    Пораки:
    14.699
    Допаѓања:
    322.333
    Пушти си музика или стави си слушалки, немора да слушаш.
    Крај краева, ако имаш прилика оставај ги сами дома и нема да ,,трпиш,,
    Навистина не би требало да сме бучни , ама ете....понекогаш се дешава да се слуша:$

    Се додека знаеш дека водат љубов радувај се :*
     
    На Arthur, ♡BuBaLe♡, irenna и 2 други им се допаѓа ова.
  10. MiloMalo

    MiloMalo Популарен член

    Се зачлени на:
    5 август 2011
    Пораки:
    891
    Допаѓања:
    2.916
    Пол:
    Женски
    Од една страна грозно и без осет е тоа што некои си дозволуваат нивните (посебно малолетни) деца да ги слушаат тие крици, но од друга страна реално си треба. Со здрав сексуален живот се намалуваат тензиите во секојдневието, помирни се, посталожени, во секој поглед е добро за здравјето.
    Јас бога молам да се клецнат моиве, најискрено. Некогаш на шала ќе и речам на мајка ми "излегувам, ајде користете прилика :D, или гукајте си гулапчиња" ги зезам (блиски сме многу а и возраста ми дозволува) ма jok бре, со глава гарантирам дека немале откоа сум правена |(
     
    На Arthur, galapce, Згодно Момче и 7 други им се допаѓа ова.
  11. Anon

    Anon Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    830
    Допаѓања:
    1.789
    Пол:
    Машки
    Или врати им со иста мера или сели се и биди раат. :D

    Колку години имаш?
     
    На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
  12. Serhan

    Serhan Активен член

    Се зачлени на:
    26 мај 2016
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    15
    Пол:
    Машки
    во ист момент кога ге започнат да работат на случајот.
    Започни и ти. ______ или пак остави ги сами
     
    На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Sashko1992

    Sashko1992 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 мај 2016
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    1.523
    Пол:
    Машки
    Redoven seksualen zhivot se ima se dodeka mashkoto go sluzhi poloviot organ taka da nema opredelena granica.
    Inaku nema nishto losho shto tvoite na tie godini imaat seks, naprotiv toa znachi deka ushte ne ischeznala strasta megju niv.
    A sigurno glupo se chuvstvuvash koga gi slushash ali mozhesh da si stavish slushalki, pushti glas do kraj, islushaj 3-4 pesni pa najverojatno kje zavrshat za toa vreme ili predlozhi im da napravat zvuchna izolacija na nivnata soba.
     
    На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Vitaly

    Vitaly Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јули 2016
    Пораки:
    2.593
    Допаѓања:
    4.648
    Пол:
    Машки
    Хахахаххахахахха колку се изнасмеав... :rofl: :rofl: И јас ги имам фатено моите, бев многу мал, околку 3 или 4 години имав, станав навечер и слушам чудни звуци, влегувам со насолзени очи и со шишенце млеко во раката, и беа во таква поза што мислев дека таткоми ја дави мајками, почнав на плачам колку што можам и го удрив тато со шишенцето потоа настана збрка, кој по облека кој мене да ме смири и непамтам понатаму што се случи... :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На Arthur, Avokado, makedonkamak и 9 други им се допаѓа ова.
  15. DiFlove

    DiFlove Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јули 2016
    Пораки:
    180
    Допаѓања:
    1.097
    Пол:
    Женски
    Ги немам фатено али ги имам слушнато и неколку пати имам видено кондоми во фиоката на натказната во спалната а и кога планираа да имаа секс обично доаѓаа да проверат дaли спијам :lol:
     
    На Arthur, makedonkamak, Згодно Момче и 4 други им се допаѓа ова.
  16. I I

    I I Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2016
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    625
    Пол:
    Машки
    Леле бе,стварно веќе преку глава ми се. Луѓе бе , па над 50год. сте тинејџери да стe и пак, што е многу-многу е. Кој е должен да ве слуша во 03 сатот по полноќ да завивате како ранети волци.
     
    На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
  17. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    :rofl: ранети волци :rofl:
    Тропни им на ѕид да престанат...ќе ги засрамиш :$ :lol:
     
    На Arthur и I I им се допаѓа ова.
  18. Згодно Момче

    Згодно Момче Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2016
    Пораки:
    867
    Допаѓања:
    4.979
    Јас пред година ноќе на балкон слушам од кај комшивката до мене (34 години има и се швалерисува) се расправа на телефон:
    "Добро кажи ми како не ти е срам, само за секс дa ме бараш?! Никогаш повеќе да не си ме побарал јасно ти е?!" абе се закашлав јако додека пушев цигара :rofl:
     
    Последна измена: 26 декември 2016
    На Arthur, Angie24, makedonkamak и 11 други им се допаѓа ова.
  19. Anon

    Anon Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    830
    Допаѓања:
    1.789
    Пол:
    Машки
    Остај ги луѓето на раат. Можда е време да се отселиш од дома.
     
    На Arthur, ♣ Alba Viduam ♣, Yowannty и 4 други им се допаѓа ова.
  20. JollyGirl

    JollyGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јуни 2012
    Пораки:
    6.108
    Допаѓања:
    75.389
    Пол:
    Женски
    Да се отсели од дома за тие на раат да кршат кревети :party: 8-| :lol:

    Јас имам трауми од тие звуци (facepalm) па секогаш кога ќе си легнат моите, јас си престојувам во соба со слушалките во уши за секој случај :!: |(
    Како не им е досадно еве не знам :envy:
     
    На Alisa22, Arthur, I I и 2 други им се допаѓа ова.