1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од ma4ence-d, 20 август 2010.

  1. Nigredo Odor

    Nigredo Odor Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2016
    Пораки:
    3.549
    Допаѓања:
    19.459
    Ако не скршат кревет, значи не се сакаат. Не била доволно јака љубовта јеби га.
     
    На Јаневски, Justicija и Scott Weiland им се допаѓа ова.
  2. Ygritte

    Ygritte Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 април 2015
    Пораки:
    2.166
    Допаѓања:
    26.230
    Пол:
    Женски
    Хахахха се изнасмеав со приказниве... За жал моите немав прилика да ги фатам на дело, зашто татко ми рано почина:(.... После кога пораснав и викав на мајка ми да си најде некој :D не само за секс, туку да има човек покрај неа, меѓутоа таа вели не најдов на времето, сега ќе сум баба, а не е стара жената, 47 има... Од друга страна пак :Dеднаш мм ме задеваше, не нешто апла, гушкање само, и налета свекрва ми и вика ахааа:rofl::rofl: и се изнасмеа.... Јас:$:$:$ умрев на лице место.... Маж ми и вика е убаво де... Си ја сакам и ме бакна, и таа ако да си ја сакаш  :D:D:D:D
     
    На LoneWolfGuy, Mr. Right, Justicija и 2 други им се допаѓа ова.
  3. Snowflake97

    Snowflake97 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 ноември 2018
    Пораки:
    2.175
    Допаѓања:
    8.862
    Пол:
    Женски
    Јас моите ги имам фатено од прилика кога бев 12-13 години и веќе разбирав па не можеа да ме излажат, тогаш обожавав да лежам на спалната и постојано бев во таа соба сум си го заборавила полначот и вечерта кога ми текна станав и влегувам во собата како терорист и наеднаш почнаа мајка ми на една страна татко ми на друга и додека се наместија мајка ми ми вика шо сакаш и јас само ја треснав вратата и си легнав, после тоа од срам и од нервоза цела недела муабет не им правев.
     
    На Tekkyi и 420 им се допаѓа ова.
  4. esperansa777

    esperansa777 Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јули 2012
    Пораки:
    923
    Допаѓања:
    1.858
    Пол:
    Женски
    Моите накај 60 одат а синоќа кога си дојдов од прослава отидов до кујна да земам нешто и они таму спиеа и гледам гаќите на мајками на подот до креветот,воопшто не се замарат дали ќе видиме или било што а јас пред некој ден ги кренав нозете на креветот бидејќи страшно ме болеа и мајками ме погледна одоздола и накриво оти сум ги кренала нозете и излезе и почна да си зборува,кога и да седнам малку поопуштено одма на киво ме гледа а никогаш не сум облекла нешто кратко или нападно по дома абе неможам да се опушам да седнам удобно а они што се сексаат на сред кујна што може секој да влезе не е битно па и гаќите на подот ццццц е од такви работи сум пореметена
     
    На Biny, WildMk, 420 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. ванилала

    ванилала Популарен член

    Се зачлени на:
    26 февруари 2015
    Пораки:
    1.651
    Допаѓања:
    5.233
    Пол:
    Женски
    Па кажи и го ова
     
    На esperansa777, 420 и WildMk им се допаѓа ова.
  6. Ljubopitnataa77

    Ljubopitnataa77 Активен член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2018
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    13
    Пол:
    Женски
    Пред една година дома имавме мајстори мајками и таткоми спиеа во спалната а за чудо јас која спиев до 12.00 или 13 часот станав во 06.00 сабајле и мајсторите пристигна,им направив кафе и еден од мајсторите ми рече да одам да го разбудам татко ми. Се качив горе на спратот и прво викнав пред вратата као демеек да видам дали спијат,но не добив одговор и само како ја отварам вратата и ко шо беа легнати и се стаписаа... не е ѕоа за блјак пошо е многу природно и нормално нешто... беа засрамеени а се разбира и јас што баш во тој момент влегов. Се свртев кон вратата и само ги известив дека мајсторите ае долу и бргу слегов на долниот спрат ии од срам неможев у очи да ги гледам..:worried::lol::lol::lol::lol:
     
    На makedon81, piksooki и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
  7. IvanaJenner

    IvanaJenner Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 ноември 2017
    Пораки:
    442
    Допаѓања:
    555
    Пол:
    Женски
    Пет пати превртев очи на ова твое мислење. Го почитувам но, не се согласувам.
     
    На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
  8. SugarHoney

    SugarHoney Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2019
    Пораки:
    494
    Допаѓања:
    1.393
    Пол:
    Женски
    Им немам упаднато како полиција внатре но ги имам видено. Мала без, радознала па ги ѕиркав. :tmi: А ги имам слушнато многу пати навечер. Воопшто не ми е одвратно или одбивно, си гледам моја работа. Напротив, среќна сум што моите уште се сакаат. А знаат иначе да влезат да се тушираат заедно дури и јас да кога сум дома, не викаат како у порнич или пак е приметно дека се сексаат ама штом се капат заедно јасно ми е што прават. Имам прилично млади родители така да нормална работа.
    А и знам да се зезам со мајками кога излегува. И викам ајде отидов ја вие прајте шо ке праите. :rofl: На што добивам коментар дека сум откачена и луда. Во позитивна смисла. :lol:
     
    На Biibcee, Компир Манџа, Роберт 7 и 6 други им се допаѓа ова.
  9. prominent

    prominent Форумски идол

    Се зачлени на:
    8 март 2014
    Пораки:
    5.399
    Допаѓања:
    61.218
    Никогаш, ни трага ни глас.
    Очигледно многу добро се криеле или по игра на случајноста не сум била во близина. :)
     
  10. Компир Манџа

    Компир Манџа Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 ноември 2019
    Пораки:
    2.835
    Допаѓања:
    4.291
    Пол:
    Машки
    Еднаш само, кога бевме на одмор во иста соба, а јас кога се трудев да заспијам.
    Ех, времиња...:nod: