1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Секс' започната од ma4ence-d, 20 август 2010.

  1. pinkgirl92

    pinkgirl92 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    2
    Родителите фатени на дело???

    gi imam slusnato i uzasno me nerviraat zvucitee :@
     
    На xFashionGirlx му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Em4e711

    Em4e711 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 август 2010
    Пораки:
    613
    Допаѓања:
    368
    Родителите фатени на дело???

    Среќа што спалната им е на горниот спрат хахаха
    Не би сакала да ги фатам.. :$
     
  3. katakomba24

    katakomba24 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    614
    Допаѓања:
    533
    Хахаха... Ги имам фатено ама само еднаш.. Ми се пиеше вода и си слегов долу. Во дневната го гледам татко ми над мајка ми и само напрајв ууупс :$ Излегов во ходникот поседав некое време тие си се наместија, си влегов се напив вода и без да им се опулам си заминав. А еднаш брат ми нашол кондом кај татко ми и беше љут. Ми велеше: Ќе му го фрлам, како мојт тој на мама то нешто да и го прајт... А јас мртва ладна: Па и ти и јас сме од то напраени, ај гитла од собава... :rofl: :$
     
    На Maripos.a му/ѝ се допаѓа ова.
  4. macence85

    macence85 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 август 2010
    Пораки:
    1.217
    Допаѓања:
    821
    :tmi: оф лелее ..ај шо ги фатив ами и ја чукнав мама по грб, дека и не ме видоа кај влегов, мамооо кај ми е Сара (плишеното мече со кое спиев ) знам после со сат се чудев оти толку срипаа двајцата :lol: ама шала на страна сега ко ке ми текни ми иди некако :$
     
    На VozrasenMaz, ilipili, Teresa94 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  5. happygirl

    happygirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 јули 2010
    Пораки:
    4.244
    Допаѓања:
    21.649
    Пол:
    Женски
    :clap: за темата :D
    Инаку,ги немам фатено моите како го прават тоа,а ниту пак сакам да ги фатам :$
     
    На Dimkovska123 и rak4estip им се допаѓа ова.
  6. PrettyWoman

    PrettyWoman Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    19
    не сум ги видела но сум слушнала :D инаку една другарка ми кажуваше дека понекогаш не можела да спие од толку што биле гласни чичко и и неговата жена кои живееа еден спрат над неа :lol:
     
  7. she-17

    she-17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2010
    Пораки:
    142
    Допаѓања:
    23
    хахахха епа не те смета за порасната :P :P

    јас како помала сум спиела во дневната. имав проблеми тешко можев да заспијам и често се разбудував. еднаш ги отворив очите и татко ми лежеше врз мајка ми на земја :$ не бев сигурна што прават ама претпоставував.. :D а за звуци и сега се случува да чујам и и мене многу ме нервира :wasntme:
     
  8. angie

    angie Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2009
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    242
    Па како помала ги имам слушнато повеќе пати - соба до соба сме, а на дело ФАЛА БОГУ не ги имам фатено. Имам наоѓано кондоми, списанија по спалната ама не им обрнував многу внимание :)
    Веќе 3 години секоја вечер си слушам музика на мп3 за сваки случај не сакам да ризиковам да слушам зошто може да се истрауматизирам од самата помисла :P А и не знам дали уште им се сака... :?:
     
  9. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    хахха и јас ги имам фатено :D може бев многу мала ама :^) си сватив... ама не ме видоа 8) па си се разбудив од чудни женски звуци и така... застанав до вратата (која беше подотворена) и што да видам мајка ми на грб, татко ми ... :$ и утре дента и викам мамо шо праевте со тато? хахах која фаца убица ја напраи, се усрами женава, вика ништо ништо ме масираше :D абе ајде у 3 сабајле тебе ти текнало за масажи- баш масажи :?: :tmi: :D
     
    На ilipili, tessie, Beatriche19 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  10. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    А бе сношти ги слушав паааа :$ :rofl: Тате е тешка категорија 1.93 со стотина кила и тро фазла :lol: ), крцка цела спална
    Не можев да заспијам , до три се вртев ко несалам и оп, ете ги...се селам на горниот кат :lol:
    (Ќути барем уште се во форма, ако :lol: )
     
  11. Gunshine

    Gunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    818
    Допаѓања:
    666
    Се има десено.
    Три саат ноќеска.
    Ги видов во дневната.
    Ништо страшно...

    После девет месеци се роди сестра ми.
    Мило ми е што сум гледала таков момент. Хахаха.
     
    На 420, ванилала, Smilleeeeee и 20 други им се допаѓа ова.
  12. princessofthedark

    princessofthedark Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2010
    Пораки:
    1.018
    Допаѓања:
    149
    хахаха лол темава.
    Јас како помала ги имам фатено неколку пати ама толку сум знаела што прават. Инаку собите ни се една до друга и се се слуша, знам еднаш се развикав ќе престанете да тропате веќе аман :rofl: па ми се спиеше :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На tessie, srci и peperutkaa им се допаѓа ова.
  13. viku

    viku Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    163
    Допаѓања:
    157
    Јака ви е темава! :clap:
    Не ги имам слушнато, ама се сеќавам дека еднаш кога бев мала, најдов едно кутивче со карти, и без да видам внатре го прашав татко ми дали да си играм со нив. Ми беше чудно зошто се скриени во спалната, а не се со другите карти во фиоката во дневна. Тој само ми ги грабна од раце и ги фрли над шкафот горе и ми рече да не ги земам пак. После некое време ги докачив некако и имаше што да видам на нив, сфатив зошто стоеле во спална.
    Абе, ние спиеме во иста соба со син ми, а тој е скоро 5 години, можно е ако не зачека да се сеќава на тоа? Пред две години во полусон се сврти и ги отвори очите, мажот ми се истркала од кревет и избега во ходник, јас се покрив со кебето. Тој ѕиркаше од вратата да му кажам дали заспало детево да се врати вкревет. Многу беше јака ситуација, да се падне човек од смеење!
     
    На ilipili, tessie, srci и 2 други им се допаѓа ова.
  14. nesa

    nesa Популарен член

    Се зачлени на:
    23 јули 2010
    Пораки:
    840
    Допаѓања:
    1.223
    Пол:
    Женски
    Viku,
    Внимавајте со сопругот што каде правите, за да не ве пишува и он овде за некои 5-6 години. Голем е веќе. Поздрав :lol:
     
    На srci му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Нормално дека ќе го памти тоа, иако сега не сфаќа зошто така изреагирал татко му, али за неколку години ке му текне шо се дешавало. :lol: Не е толку страшно бе :lol:
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  16. plavusha

    plavusha Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    124
    хахаххахаах :lol:
     
    На xoxo.Martina му/ѝ се допаѓа ова.
  17. fighter

    fighter Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    1.249
    Допаѓања:
    2.485
    Во право си, после ќе се читаме по форуми... :rofl: Јас лично ги немам фатено ниту слушнато моите, тие цел живот се пазеа, што до скоро мислев и дека немаат секс воопшто.А за мене и маж ми незнам, валјда некој форум во иднина ке каже :lol:
     
    На 420, anamarija65 и anabel-a им се допаѓа ова.
  18. zenska

    zenska Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    339
    ги немам фатено, но имам слушнато. Си поминувам јас низ ходник за да одам во WC и слушам како крцка креветот во спална :D (само си се насмеав,што да правам) иначе ова беше тазе пред месец дена хахахахахахахахах
     
  19. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.593
    Еднаш како мала. :lol:
    Ѕирнав низ клучалката и ги видов. Не се потресов посебно, си земав ќебенце и го постелив пред врата и си легнав.
    Будала дете, попладневна дремка пред спалната на родителите :rofl:
     
    На ilipili, srci и busavata им се допаѓа ова.
  20. Bokicka

    Bokicka Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    691
    Допаѓања:
    690
    На дело да ги фатам не ми се случило.

    Ама кога ќе ми текне како мала, имаа навика, кога ќе се вратат од работа да си се заклучат во спална, на пола саат дремка! Тогаш на памет не ми паѓало тоа, не сум ни знаела што е секс!

    Е, сега ми е јасна нивната дремка ;)

    Морееее, здрав сексуален живот! Браво за моите :lol: