1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родители и деца (Parenthood) [2010]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од nena2010, 6 април 2012.

 1. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  7.314
  Допаѓања:
  47.423
  Пол:
  Женски
  Parenthood
  [​IMG]

  Прекрасна серија за семејството Брејверман. За двете сестри и двајцата браќа, нивните деца, сопрузи семејства. Борбата со аутизмот, тинејџерството, разводот на родителите. Прекрасна и топла серија за сите оние кои сакаат ваков тип на серии.

  http://www.youtube.com/watch?v=5vCDj0tsEp0

  Уживајте.

  п.с Серијата не игра на ниедна телевизија кај нас ( затоа што не е турска или илдиска |( ), туку ја симнувам од интернет.
   
 2. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  120
  јас гледав 2 епизоди на фох тв мислам не сум сигурна нне сум многу навдушена -.-
   
 3. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  486
  Јас ја завршив првата сезона и ја почнувам втора. Многу топла и поучна серија, не наликува на оние возбудливи американски серии, но затоа има голема поука.