1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рок или Техно?

Дискусија во 'Канта' започната од ladyshine, 30 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladyshine

  ladyshine Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  :rock: или техно :P
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Koга отвораш тема дај барем некој вовед, или искажи го прво своето мислење.
  Мислам дека на темава нема што да се дискутира, но еве ќе кажам дека неможам да одберам меѓу овие две, подеднакво ги слушам.
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Леле бе девојче бе ќе се отрујам од твоиве теми жими мајка!!!
  Како може да правиш споредба помеѓу две нешта кои немаат ниту една заедничка точка?!
  Ај те молам гони се стварно од форумов на сите ни го реметиш мирот! :@
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.