1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рок/метал

Дискусија во 'Канта' започната од Bile.Bennington, 24 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bile.Bennington

  Bile.Bennington Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  значи вака нова сум на форумов и незнам дали некој ја има отворено темава:) сакам да ве прашам што мислите вие за ваков тип на музика и дали ги сметате луѓето кои слушаат ваква музика за ''наркомани'' -.- :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.364
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.