1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Романите на Мир Јам на ТВ екраните

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Lovely93, 16 октомври 2013.

 1. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Ги имам прочитано романите (мајка ми сите ги има), но ги имам гледано и сериите реализирани според нејзините романи, прекрасна глума, прекрасна актерска екипа, се доловено онака баш како што треба. Слушнав дека е снимена сега и серија според романот "Самец во бракот". Ги имате ли и вие гледано (ги даваа на сител едно време) и каков впечаток ви оставија?
   
 2. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  Јас ги имам гледано трите серии ,и многу ми се добри посебно глумата на Слобода М. во нив. Инаку обожавам филмовии и серии со среќни ,љубовни краеви.........
  Се надевам Самец во брак ке биде добра зс книгата ми беше преубава
   
 3. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  Многу се романтични :),имам гледано две серии.Инаку,немам прочитано роман од неа.