Романтичарот (Сител)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од princess5, 6 октомври 2020.

 1. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно гласовите им се утнати не само на санем туку и на др... многу поубава делува со нивниот глас отколку синхронизацијава
   
  На edna_malecka, Mrs.Precious и tinka-mace им се допаѓа ова.
 2. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.515
  Допаѓања:
  22.259
  Јас гледав малку ама така некако без веза ми е оваа Синем, дефокусирана како расеана гласот за никаде, како да нема мозок да размислува што се случува во околината, ниту да помисли зошто братму сака да вади информации од Џан.Се непто теча паѓа ама не е интересно што знам јас. Овој Џан во полна месечина со Назли бољи пар ми беа.
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.985
  Допаѓања:
  12.068
  Пол:
  Женски
  Знае некој во колку часот даваат реприза?
   
 4. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.142
  Допаѓања:
  932
  Како се вика братотот на Џан вистински преубав е?
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.985
  Допаѓања:
  12.068
  Пол:
  Женски
  Birand Tunca.
  И мене ми е симпатичен. :$
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 6. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Birand Tunca
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 7. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Околу 17часот
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 8. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Не ја следите серијава?
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.985
  Допаѓања:
  12.068
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледам. :)


  Ја има некој изгледано?
  Ме интерсира што сакаше да му каже Санем на Џан тоа што го дадоа во наредната епизода, дека не е верена или дека таа е шпионот?
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Машки
  Па фактички не е таа шпионот
   
  На Mrs.Precious и princess5 им се допаѓа ова.
 11. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Мислам Дека не е верена... ;)
   
  На Mrs.Precious му/ѝ се допаѓа ова.
 12. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  1.474
  Допаѓања:
  6.873
  Пол:
  Женски
  Само мене ли серијава ми е копија на вљубениот ерген? Иста прича, девојката се вработува таму, исто се заљубува во него, ама неможе да се заедно заради(во случајов што станува мамка на брат му) Инаку интересна е за тепање време
   
 13. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Можеби само тоа...но сепак мислам приказната е поинаква освен тоа...
   
 14. bebence456

  bebence456 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  А дали таа што ја глуми Демет е Назли од Полна месечина. Благодарам.
   
 15. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  5.049
  Допаѓања:
  44.397
  Пол:
  Женски
  Скроз различни се сериите.
  @bebence456 Не,друга глумица е оваа.
   
  На edna_malecka, bebence456 и princess5 им се допаѓа ова.
 16. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.970
  Допаѓања:
  13.233
  Пол:
  Женски
  Не не е назли
   
  На bebence456 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lima24

  Lima24 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2014
  Пораки:
  756
  Допаѓања:
  2.002
  Пол:
  Женски
  Некоја што ја има гледано во спојлер да напише нешто?
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.985
  Допаѓања:
  12.068
  Пол:
  Женски
  Емре и Лејла ми се многу убав пар. :inlove:
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  509
  Допаѓања:
  1.319
  Пол:
  Женски
  А зошто мислев Лејла дека со месарот ќе биде заедно? Него со кого ќе го „спарат“?
   
 20. mama*rose

  mama*rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  903
  Пол:
  Женски
  Лејла ќе биде со братот на Џан,Емре