1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Романтичен филм

Дискусија во 'Канта' започната од Anelijaa, 23 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anelijaa

  Anelijaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Ве молам препорачајте ми некој убав романтичен филм... :) Фала однапред  
   
 2. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  Pride ande prejudice
  Kate and Leopold
   

  Прикачени фајлови:

  • 58590.jpg
   58590.jpg
   Големина на фајлот:
   49,6 KB
   Прегледи:
   103
  • pride_and_prejudice1.jpg
   pride_and_prejudice1.jpg
   Големина на фајлот:
   60,2 KB
   Прегледи:
   103
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:24d407c0][/mod-dupla:24d407c0]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.