Романтични филмчиња

Дискусија во 'Канта' започната од poizon, 16 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poizon

  poizon Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  3
  Ајде кажувајте некој романтични филмовии...оние кои ви лежат на душа :) :* :*
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.264
 3. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
 4. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.638
  Допаѓања:
  5.365
  :) мислам дека темава ем е на грешно место ем веќе ја има
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
  Темата е заклучена затоа што веќе има таква.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.