Рударски факултет

Дискусија во 'Образование' започната од problems94, 13 мај 2013.

 1. problems94

  problems94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Ме интериса ако некој знае да ми каже нешто повеќе за рударскиот факултет?
  како стои со работа во нашата држава?
  дали тој е перспективен факултет за девојка или пак не?
  што мислите вие..?

  Се извинувам доколку има ваква тема може во канта, јас не најдов :)