Руска козметика Сибирско здравје ( со најповолни цени за нас)

Дискусија во 'Канта' започната од Nuny, 15 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nuny

  Nuny Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Добар ден девојки
  сите заинтересирани девојки за козметика од Русија по најповолни цени кај нас нека ми пишат во инбокс за нарачки на фб групата
  https://www.facebook.com/groups/203806750355478/

  Во прилог ви го праќам и годишниот каталог
   
 2. Nuny

  Nuny Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.