Сè се трпи за убавина!

Дискусија во 'Мода и стил' започната од rossonerka, 31 октомври 2011.

 1. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  146
  Па делумно, зависи за што..
   
 2. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  38.204
  Пол:
  Женски
  Мислам дека за убавина не треба да се трпи се'.Ако не бидува нештово,ако не се издржува,нема потреба да се мачам и готово.