1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

[СДК] Сакам да кажам...[Стара тема]

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Wild.Child, 26 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.689
  Поради големиот број на страници и непрегледноста на минатата тема, се отвара ново продолжение на СДК со страници кои чекаат да бидат испишани. Повелете... :)

  Copyright Marley ©
   
  На Igi1981, Jovana.P, vitomir и 3 други им се допаѓа ова.
 2. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.077
  Оп стоп прва сум :D
   
  На sara3, die-young, LittlePinky и 5 други им се допаѓа ова.
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.332
  сдк ќе ми биде тешкооо без таа другата тема сдк :( :D
   
  На jjoovvaannaa, srcekrsacka, Jovana.P и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Loritaa

  Loritaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  661
  дефинитивно.
   

  Прикачени фајлови:

  На Dreams.678, Aneto10, Pink.Barbie и 59 други им се допаѓа ова.
 5. anuskaNESTLE

  anuskaNESTLE Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  1.979
  Допаѓања:
  7.099
  СДК нека ни е на арно пишењето и за сите нас во пмс пред да пишеме, прво броење до 10 нема да е лошо :D
   
  На Jovana.P, vitomir, SEKSI.BARBI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  скд

  си биле два молива

  едниот се скршил

  а другиот се испишал од смеење
   
  На sweet-star, jjoovvaannaa, die-young и 19 други им се допаѓа ова.
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Aко си добар не значи дека си и наивен.Наивноста има врска со интелегенцијата. ;)

  А сакам и да кажам дека НЕ си и наивен и глуп кога и се дереш на ЕУ,као демек кој сте вие бе еј.
  Не сме ние што молиме да влеземе у Европскава заедница,не ни требате вие нас.
  Ние сме тие што ви требаме на вас!Вие сакате да влезете кај нас.
  Упс...или можда не а?
  Ма свеедно, кој ве еб*.
  И дај бе ти Фуле отвори тоа сандачето.Немој после на тошо да се правиш,као не си знаел ова-не си знаел она.Ние тука сите поединечно по едно писмо ти пративме,и фино лепо си искажавме све што ни лежи на душа.
  Па ај да те видам пак не кажуј "македноски",ако си пи*ка материна.
  :swear:
   
  На Chiquitita, Jovana.P, vitomir и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.501
  Е да беееееее! Шуќур напишав нешто и клуч! :rofl:
   
  На LittlePinky, vitomir и mamas им се допаѓа ова.
 9. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.990
  Пол:
  Женски
  :wasntme: :wasntme:
  [​IMG]
   
  На die-young, tejjaam, LittlePinky и 16 други им се допаѓа ова.
 10. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  СДК дека кога видов дека сте ја заклучиле СДК а веќе СДП е одамна заклучена форумов ми нема смисла без овие 2 теми .

  СДК кога гледам колку имам за учење ми се вртат во глава 2 сценарија ... Пироман или убиец да се сторам :geek: . Да го спалам факултетон повеќе корист за сите .
  Ах бре ова не е хумано :|
   
  На LittlePinky, vitomir, BubsiBlake и 3 други им се допаѓа ова.
 11. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  478
  Сакам кажам незнам речум :^)
   
 12. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  791
  Допаѓања:
  1.795
  е ова сакам да му кажам
  [​IMG]
   
  На slatkichKa123 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.333
  СДК дека другата СДК беше боље...ееееееех колку маки,колку радости беа напишани... толку зборови,какви описи...
  И оваа ќе ја испишеме, ама таа беше првата,битната,што ќе ни остане во памет...

  Мразам промени,глупави се! Општо ова...
   
  На QueenElena, Neytiri и Divinebutterfly им се допаѓа ова.
 14. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  Битно е нешто да се напише во новава тема нели.
  Епа ај да пишам да не бидам без ич.

  јсефхксејнф клњејсеифхуифседхфјдерјфд фјккдслкхцс уихфјехфјдрњц д ејк схцсхдкф вмдкц внсгр дѕгрц сдфмсјдградрџ хљњцн ѕуњецррвгвф


  А всушност ми доцни 8 дена, не е првпат, нередовна менструација чест проблем, бањање крај септември во охридско, настинка, стрес со факултет, али доволно е за главоболкии глупи мисли.
  Е така под стрес сум не ме рчкајте.
  Фала приетно.
   
  На Miss.Ricci и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 15. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.045
  Допаѓања:
  55.886
  Пол:
  Женски
  СДК морало за се да мрчи. Тој што му е тоа професија за се ќе најде нешто да мрчи. Тоа е, во природата му е.
  Треба да отворат едно школо за мрчење и за хејтање, па барем ќе има инвентивност и разноликост и во тоа. Да, да, со замавот кој што го зема треба од тоа да настане професија.
  За луѓето кои се замараат со други луѓе и немаат попаметна работа од тоа да трубат и да прават негативност од се, тоа да го прават професионално.
  Pain in the ass.
  Не сакам такви луѓе околу мене. Не бре, не сакам. Роднини не можеш да бираш, ама се друго можеш. И фала Богу на изборот. Секаде го имаме тој избор и наше право е да си го искористиме.
  Тенкју анд фак ју.
   
  На glorijaMKD, Ecii, Chocolate.me и 17 други им се допаѓа ова.
 16. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.452
  СДК дека се надевам во оваа тема ќе има исто толку квалитетни постови колку што имаше и во старата и секако помалку оф топици.
  СДК 2 дека ќе ми недостигаат постовите на Марли и Шиилеа на првата страна од старата тема сдк, но се тече, се се менува.
  СДК 3 ви пишувам само со лева рака и прилично сум бавна, бидејќи за два саати напишав цела една тетратка :geek: Колоквиуми се ближат. :!: Сега одам да си го пружам заслуженото задоволство.
  Аааа да. Сакав да ви дадам
   

  Прикачени фајлови:

  • srcahrana8.jpg
   srcahrana8.jpg
   Големина на фајлот:
   37 KB
   Прегледи:
   664
  На Marley и marama им се допаѓа ова.
 17. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.851
  Утре правам тест математика. Вака си велам ги знам задачите ќе го решам цел ама кога ја отворам книгата и прочитам некоја задача од таму морници ме лазат, од Марс паѓам :worried: .
  Пуштете ми среќа.
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 18. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.883
  Допаѓања:
  3.920
  Пол:
  Женски
  СДК според мене создавањето на попрегледна СДК е одлична идеа...

  И Сдк...повторно се чувствувам некако осамена и празна,не е до никого,се тешам дека е до ладниов период и живеењето врз база на спомените.Како да опишам како ми е кога ни сама не знам да си објаснам.
  Едноставно нели,животот ми задава вакви удари.Се контролирам ама не доволно.И не знам да си кажам доста е.
  Да ги отргнам стресовите од мене само со џогинг...ем ќе ги намалам петте килограми што ги качив,ем бар за 30 минути нема да размислувам на ништо.
  Толку од мене за вечерва.
   
 19. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.542
  Допаѓања:
  75.118
  Пол:
  Женски
  Момците за да добијат нешто од девојка се спремни на се, дури и да го погазат она за кое се удирале во гради. :fubar:

  Ужасен ден, ете така да знаете! прво утнав автобусот, па на меѓугратска си чекав добри 2 часа. Второ и натака и навака ми се паднаа ааааааааа луѓе. Посебно за назад еден дедо, професор бил типот, ме умре колку сум паметна и убава, а он бил пензиониран професор и земал огромна пензија. Имам викендичка ми вели со базен , дојди кога сакаш број ќе ти дадам. Море ни ти, ни број ми треба.
  Трето мил мој изгледа навика ми стана. :(
   
 20. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Ајде, да направиме сефте во темава.
  Немам ништо да ви кажам, освен да повторам дека мака мачам со географијата. :(
  А сега и неа и вам ви посакувам добра ноќ! :*
  Вам плус слатки соништа, ама псст, да не чуе географијата.
  Нека се мачи таа со кошмари. ]:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.