СДК(Сакам да кажам)-се споено,без интерпукциски знаци и сл

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 12 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Занчи ќе пишувате се што сакате,исто како и во СДК(онаа во Кафе муабет).Кога ќе завршите пожелно е и точка од целото мислење.Дозволено е цитирање!И се препорачува нешто по смешно и неразбирливо 8) !
  Еве јас прва почнувам.
  Објаснувањето е како што треба за да сфатите,ок?

  Се надевам темава нема да оди во Канта,ќе биде активна и ќе се забавуваме :rofl:

  денесправевметестпогерманскии 8) можитпеткаќедобијамшознам :?: дајбожесуперќебидит
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  32.378
  Пол:
  Женски
  А што е поентата на темава ?!? :?: :^)
   
 3. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.866
  Пол:
  Женски
  многуелошатемата
   
 4. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  катастрофаподитнокорпа
   
 5. Dennings

  Dennings Популарен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  2.656
  Пол:
  Женски
  темаваеглупаважимисе
   
 6. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Панештосмешнодасепишинеморасмешнодаеувабезинтерпукцискизнацибезпразноместодасеобидимедапрочитамеидасезабавувамепредсе.
  Па,нешто семешно да се пишува и немора смешно да е.Ама да е без интерпукциски знаци,без празно место.Да се обидиме да прочитаме и да се забавуваме пред се!

  И да доколку сакате,правило да напишите користете скриен текст! 8) Но препорачливо е без него!
  Пример: Одглаведопетеѕвездиносамдете! :rofl: :lol:
  Моежби ви е лоша мене ми е баш смешна!
   
 7. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  467
  тугоморимајко....
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.