1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СДП (Сакам Да Прашам)

Дискусија во 'Канта' започната од Simonche-to, 2 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Simonche-to

  Simonche-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Како што има тема СДК (Сакам Да Кажам) така и јас си отворив тема СДП (Сакам Да Прашам) :D Затоа што таа што беше Сакам да прашам...? Ја избриша и еве сега направив нова :)
  Епа сега прашувајте си тука за СЕ и сешто...па може и некој ќе ви одговори :lol:
  И се надевам дека накај 3000 прашања сигурно ќе има :P

  А за почеток еве и јас да прашам нешто...Каде се става КЛУЧ НА ТЕМА и дали можеш своја тема да заклучиш ? :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.