1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

(СДП) Сакам да прашам?

Дискусија во 'Канта' започната од Elenuskaa, 22 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Еве повторно Сакам да прашам, прашувајте си што ви душа сака :)
  ако не ви одговара темава клуч ;)

  Ева да почнам прва

  Каде се наоѓа неурологија? Знам во државната болница али кој дел?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.835
  Допаѓања:
  60.641
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.