1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

[СДП]Сакам да прашам

Дискусија во 'Канта' започната од Cynthia, 27 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  622
  Допаѓања:
  2.368
  Пол:
  Женски
  Очигледно е дека темава и е повеќе од потребна на форумов.
  Ако сакате кантосајте ја, ама не гледам зашто би претставувала проблем.
  Нека седи додека не се отклучи другата, па тогаш избришете ја оваа.
  Постојано се поставуваат прашања во несоодветни теми и истите се бришат, зашто?
  Може да се поедноставни целава работа.


  Сакам да прашам како се движат цените за станови за Нова Година? :)
   
  На Meggy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  849
  Да и јас мислам дека не е фер да се брише темата. Секој има право да си отвори тема така? А темата се брише кога е дупла, кога не поттикнува дискусија, и др. правила кои оваа тема не ги прекршува.

  Туку, да не бидам офф, знае ли некој каде можам да најдам интегрални переци? Дали ги има во поголемите маркети? До сега купував од таа органската продавница во ГТЦ, но ме мрзи да одам до таму сега.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.