1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКСОТ И ГРАДОТ (SEX AND THE CITY)

Дискусија во 'Канта' започната од alicia.keys, 15 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alicia.keys

  alicia.keys Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Прекрасна серија. Ја гледам секогаш кога можам на Fox life. Посебно ми се допаѓа поврзаноста и искреноста на 4те пријателки. Ја обожавам Сара Џесика Паркер и нејзината пасија за чевли. Едноставно уживам додека ја гледам оваа серија.
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
 3. alicia.keys

  alicia.keys Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  УПССССССС!
  Не сум видела. sorry :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.