1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС НА ПРВ СОСТАНОК ИЛИ...? да споделиме искуство

Дискусија во 'Канта' започната од barca89, 18 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. barca89

  barca89 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  досега сум немала искуство и незнам дали би успеала врска доколку би имала секс уште на првиот состанок..ќе ве молам да споделите некое искуство ;) ;)
   
 2. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  255
  уф само кажи све ке споделиме..........................................сакаш и видео да закачиме ?
  Или ај уште подобро да ти се понуди некоја од нас за состанок................па да си пробаш секс на прв состанок а ?
   
 3. barca89

  barca89 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  па ако имаш и видео зашо да не ..
   
 4. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Како може да настане врска од тоа жити се?
  Се изнасмеав уште на насловот, а не па на напишаното.
  Со тоа што ќе му се дадеш на некој уште на првиот состанок автоматски добиваш статус на ороспииче, тој те откачува и шири информација. Сигурно нема да си помисли дека си човек со стабилен карактер затоашто не ни добил шанса да те упознае туку одма пољубил кревет, со тебе во истиот секако.
   
 5. barca89

  barca89 Активен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  не верувам да го делат истото мислење сите ... некои не се со предрасуди сакам да прочитам повеќе размислувања
   
 6. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.592
  Пол:
  Женски
  Мирни девојки, не фаќајте веднаш за очи. Форумџиката е нова, па да и посакаме првин топло добредојде!
  Инаку Барка или Барца ватевр, имаш слична тема со споделени искуства, еве ти го линкот:

  seks/za-kolku-period-vrska-mu-dadovte-na-vasiot-decko-t6010/?hilit=
   
 7. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  534
  Девојчето само си праша ;) Не фати никого за врат да и одговори!
  Инаку,Barka89...не можеш така да ги генерализираш работите.Постојат различни ситуации,различни луѓе, карактери...Можеби такво нешто би успеало,а можеби не?!
  Никого не осудувам,но јас лично не сум пробала и не би сакала да пробам.
  Mеѓутоа,you never know со машкиов род...
   
  На barca89 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.