1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС СО БРАТУЧЕД

Дискусија во 'Канта' започната од limonce, 5 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. limonce

    limonce Нов член

    Се зачлени на:
    5 мај 2011
    Пораки:
    9
    Допаѓања:
    1
    ЗДРАВО НОВА СУМ ВО ФОРУМОВ И САКАМ ДА ВИ СЕ ПОВЕРАМ СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ МИ ПОМОГНЕТЕ
    пРЕД ЕДНА НЕДЕЛА ИМАВ ИНТИМНИ ОДНОСИ СО МОЈОТ БРАТУЦЕД ЗНАМ ДЕКА ТОА Е МНОГУ ЛОШО НО ЈАС И НЕ САКАВ НО ЕТЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА ГО ПРАВЕВ ТОА СЕ МИ СЕ ВРТЕШЕ ВО ГЛАВАТА ДЕКА МИ Е РОДНИНА НО ЕДНОСТАВНО БЕШЕ МНОГУ ВОЗБУДЛИВО И.. И .... НЕ ЗНАМ ШТО ДА КАЖАМ ИНАКУ НЕ МИ Е ПРВ СУМ ИМАЛА ПРЕД НЕГО УШТЕ МНОГУ НО МНОГУ МИ СЕ ДОПАДНА И ЗА МИГ ЗАБОРАВИВ ДЕКА МИ Е БРАТУЧЕД НО СЕГА ОТКАКО ЗАВРШИ ИАКО СУМ ВО ИСКУШЕНИЕ ПАК ДА ГО НАПРАВАМ ТОА СЕПАК СТРАВУВАМ НАПРАВИВ ГОЛЕМ ГРЕВ А ШТО АКО ЗА ТОА ДОЗНААТ И ЧЛЕНОВИТЕ НА МОЕТО СЕМЕЈСТВО ВЕ молам да ми помогнете
     
  2. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    има веќе ваква тема
    seks/incest-t5749/100.html
    Ќе ти кажам само едно, сакаш навреди се сакаш не... имаш психички проблем!
     
  3. AIT

    AIT Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    979
    Допаѓања:
    1.750
    Пол:
    Женски
    Стварно не разбирам каков совет и помош бараш? Очекуваш некој да ти каже браво? Мислам дека ќе ти помогнам ако ти кажам дека за ова треба да разговараш со стручно лице како психолог,педагог и тоа час поскоро за ова да не добие поголеми размери ,а уште поважно во тој занес да не се создаде и некое невино бебенце.
     
  4. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Па ти инцест си направила ...Оди подитно на невропсихијатар да се лекуваш... :!: Па уште возбудливо ти било - бесрамница... :envy: Кој може да ти помогне на форумов за вакво нешто? Срамота... :envy:
     
    На amema му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    Леле бе девојко несакам да бидам строга ама тоа стварно не иде така,па ти ако немозес да му оддолеес на искусението утре друјден ке идес и со татко ти па тоа е стварно болно.мозе во твојата глава не е толку трагично но демек роднина ај мозеби не си некој верник па да ти казувам греота е но медицински поарно да не ти казувам сто е твојот проблем,од некои си моментални страсти си го унистувас зивото зално е верувај,ти велис си ја увидувас греската и самото тоа сто го споделувас показува дека малку те гризе совест.стави крај на ваквите глупости додека не сте се залјубиле или направиле деца тогас ке си ја чукас главата.Тоа се стварно некои страсти и зелба за забранетото не ти судам не ми е гајле не те ни познавам ама веке кога барас совет седни и од самата себе го барај прекини со овие работи ке се каес верувај ми!
     
  6. BlueEyess

    BlueEyess Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 април 2011
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    26
    Пол:
    Женски
    со што точно сакаш да ти помогнеме престани со тоа што го правиш додека не е прекасно!!!!
    не ти треба помош само на тебе туку и на двајцата разговарј со него и кажи му да престанете и право на психолог овој проблем треба да го решиш најбрзо што можеш еве ти совет.
    само не ми е јасно како си можела???
     
  7. unique123

    unique123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    312
    Допаѓања:
    373
    Читам и не ми се верува, ова за мене е болно и одвратно :puke: :puke: :puke:

    И ако ти било возбудливо, :clap: :clap:

    Мислам дека ти е потребна помош, а и на него исто така !!!
     
    На lovely91 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. SOVRSENSTVO

    SOVRSENSTVO Популарен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2010
    Пораки:
    2.790
    Допаѓања:
    1.556
    Наместо да бараш овде помош консултирај се со стручно лице т.е. лечи се додека е време!
     
  9. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Ова што го правиш ти е болно. Немам коментар. :x А уште си признаваш дека ти било убаво и возбудливо.
    Незнам што да ти кажам. Наместо да седиш на форуми треба да побараш помош од стручно лице. И тоа што побрзо, додека не е доцна.
     
  10. lovely91

    lovely91 Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    1.323
    Допаѓања:
    3.178
    Пол:
    Женски
    Не знам како очекуваш да ти помогниме,ние овде не сме некој стручни лица за ваков вид ''проблемчиња''... подобро да си одиш на психијатар да се преиспиташ а и тој исто со тебе заедно!
     
  11. happynessss

    happynessss Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 април 2011
    Пораки:
    111
    Допаѓања:
    18
    Ауууу одвратно нешто, девојче ти навистина имаш проблем со психата, неможам ни да помислам колку ми е гадливо ова :puke: :puke: :puke:
     
  12. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Или посети го матичниот лекар да ти даде Упат до некоја стручна установа за такви проблеми зашто овдека на форумот ти нема спас, ИЛИ продолжи и понатаму со сексање.
    Децо, раѓајте децу!
     
  13. MonnaSi

    MonnaSi Популарен член

    Се зачлени на:
    23 април 2011
    Пораки:
    469
    Допаѓања:
    536
    А кој братучед ти е?
    прв , втор ? кое колено ? :x
     
  14. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Имаше ваква приказна пред некое време, освен осудувања ништо друго не доби девојката што пишуваше. Правете си ја интересна на друг начин, не со вакви теми. Клуч молам :!:
     
  15. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Темата ќе ја заклучам, веќе имаше ваква тема, која поттикна препукување. До девојката совет, да оди под итно на психијатар, друго чаре нема.
     
    На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.