1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС СО БРАТУЧЕД

Дискусија во 'Канта' започната од limonce, 5 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. limonce

  limonce Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  ЗДРАВО НОВА СУМ ВО ФОРУМОВ И САКАМ ДА ВИ СЕ ПОВЕРАМ СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ МИ ПОМОГНЕТЕ
  пРЕД ЕДНА НЕДЕЛА ИМАВ ИНТИМНИ ОДНОСИ СО МОЈОТ БРАТУЦЕД ЗНАМ ДЕКА ТОА Е МНОГУ ЛОШО НО ЈАС И НЕ САКАВ НО ЕТЕ СЕ СЛУЧИ ДОДЕКА ГО ПРАВЕВ ТОА СЕ МИ СЕ ВРТЕШЕ ВО ГЛАВАТА ДЕКА МИ Е РОДНИНА НО ЕДНОСТАВНО БЕШЕ МНОГУ ВОЗБУДЛИВО И.. И .... НЕ ЗНАМ ШТО ДА КАЖАМ ИНАКУ НЕ МИ Е ПРВ СУМ ИМАЛА ПРЕД НЕГО УШТЕ МНОГУ НО МНОГУ МИ СЕ ДОПАДНА И ЗА МИГ ЗАБОРАВИВ ДЕКА МИ Е БРАТУЧЕД НО СЕГА ОТКАКО ЗАВРШИ ИАКО СУМ ВО ИСКУШЕНИЕ ПАК ДА ГО НАПРАВАМ ТОА СЕПАК СТРАВУВАМ НАПРАВИВ ГОЛЕМ ГРЕВ А ШТО АКО ЗА ТОА ДОЗНААТ И ЧЛЕНОВИТЕ НА МОЕТО СЕМЕЈСТВО ВЕ молам да ми помогнете
   
 2. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.082
  има веќе ваква тема
  seks/incest-t5749/100.html
  Ќе ти кажам само едно, сакаш навреди се сакаш не... имаш психички проблем!
   
 3. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  Стварно не разбирам каков совет и помош бараш? Очекуваш некој да ти каже браво? Мислам дека ќе ти помогнам ако ти кажам дека за ова треба да разговараш со стручно лице како психолог,педагог и тоа час поскоро за ова да не добие поголеми размери ,а уште поважно во тој занес да не се создаде и некое невино бебенце.
   
 4. milky-candy

  milky-candy Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  713
  Па ти инцест си направила ...Оди подитно на невропсихијатар да се лекуваш... :!: Па уште возбудливо ти било - бесрамница... :envy: Кој може да ти помогне на форумов за вакво нешто? Срамота... :envy:
   
  На amema му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  285
  Леле бе девојко несакам да бидам строга ама тоа стварно не иде така,па ти ако немозес да му оддолеес на искусението утре друјден ке идес и со татко ти па тоа е стварно болно.мозе во твојата глава не е толку трагично но демек роднина ај мозеби не си некој верник па да ти казувам греота е но медицински поарно да не ти казувам сто е твојот проблем,од некои си моментални страсти си го унистувас зивото зално е верувај,ти велис си ја увидувас греската и самото тоа сто го споделувас показува дека малку те гризе совест.стави крај на ваквите глупости додека не сте се залјубиле или направиле деца тогас ке си ја чукас главата.Тоа се стварно некои страсти и зелба за забранетото не ти судам не ми е гајле не те ни познавам ама веке кога барас совет седни и од самата себе го барај прекини со овие работи ке се каес верувај ми!
   
 6. BlueEyess

  BlueEyess Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  со што точно сакаш да ти помогнеме престани со тоа што го правиш додека не е прекасно!!!!
  не ти треба помош само на тебе туку и на двајцата разговарј со него и кажи му да престанете и право на психолог овој проблем треба да го решиш најбрзо што можеш еве ти совет.
  само не ми е јасно како си можела???
   
 7. unique123

  unique123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  373
  Читам и не ми се верува, ова за мене е болно и одвратно :puke: :puke: :puke:

  И ако ти било возбудливо, :clap: :clap:

  Мислам дека ти е потребна помош, а и на него исто така !!!
   
  На lovely91 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Наместо да бараш овде помош консултирај се со стручно лице т.е. лечи се додека е време!
   
 9. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Ова што го правиш ти е болно. Немам коментар. :x А уште си признаваш дека ти било убаво и возбудливо.
  Незнам што да ти кажам. Наместо да седиш на форуми треба да побараш помош од стручно лице. И тоа што побрзо, додека не е доцна.
   
 10. lovely91

  lovely91 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  2.998
  Пол:
  Женски
  Не знам како очекуваш да ти помогниме,ние овде не сме некој стручни лица за ваков вид ''проблемчиња''... подобро да си одиш на психијатар да се преиспиташ а и тој исто со тебе заедно!
   
 11. happynessss

  happynessss Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2011
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  18
  Ауууу одвратно нешто, девојче ти навистина имаш проблем со психата, неможам ни да помислам колку ми е гадливо ова :puke: :puke: :puke:
   
 12. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Или посети го матичниот лекар да ти даде Упат до некоја стручна установа за такви проблеми зашто овдека на форумот ти нема спас, ИЛИ продолжи и понатаму со сексање.
  Децо, раѓајте децу!
   
 13. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536
  А кој братучед ти е?
  прв , втор ? кое колено ? :x
   
 14. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  651
  Пол:
  Женски
  Имаше ваква приказна пред некое време, освен осудувања ништо друго не доби девојката што пишуваше. Правете си ја интересна на друг начин, не со вакви теми. Клуч молам :!:
   
 15. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата ќе ја заклучам, веќе имаше ваква тема, која поттикна препукување. До девојката совет, да оди под итно на психијатар, друго чаре нема.
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.