1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕМОС едукација

Дискусија во 'Барање работа' започната од agiagi, 12 јануари 2018.

 1. agiagi

  agiagi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  5
  Здраво Феминки,

  Сакам да Ве прашам дали некоја од Вас има посетувано Андроид курсеви во СЕМОС и дали може да ми каже колку се корисни? Благодарам!