1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕНИШТА.....

Дискусија во 'Канта' започната од cute57, 5 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  ја отворив оваа тема за да прашам дали имате видено......
  или ви се има случено нешто во врска со сеништа :worried:
  јас бидејќи немам видено;( ......знате сум мн.љубопитна па сакам да знам..
  ве молам напишете нешто во врска со тоа.... :sweat:
   
 2. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.261
  Пол:
  Женски
  Си можела темата во друга категорија да ја поставиш. :)
   
 3. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  знам но почетник сум ......во фемина :$
   
 4. monni.t

  monni.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  206
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.