1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕ КААМ ПОРАДИ?

Дискусија во 'Канта' започната од scorpija986, 17 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. scorpija986

  scorpija986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  СЕ КААМ ОТИ ИЗЛЕГОВ ТОЈ ДЕН ОТИ ТЕ СРЕТНАВ И ОТИ МИ ГО ЗГОРЧИ ЖИВОТО ГЛУП ЕДЕН. СЕ КААМ ОТИ НЕ СИ ЗАВРШИВ КУРС ЗА ФРИЗЕРКА А НЕ СЕГА ДА СИ ДРЕМАМ ДОМА СО ДИПЛОМАТА КО ИКОНА.
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.