1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЛАТКАРистика

Дискусија во 'Канта' започната од beached, 6 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  И ајде,некое мислење за Марко наш :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.997
  Има тема за него во групи и изведувачи. :)
   
 3. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
  I'm sorry :( не приметив..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.