1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СМЕСА ЗА ПАЛАЧИНКИ

Дискусија во 'Канта' започната од mackice, 6 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  Ај ке ве молам некој нека ми каже како се прави смесата за палачинки ,немам време да барам со две дечиња сум поздрав...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Teмата е заклучена зашто што веќе постои таква recepti/palacinki-t622/
  Мислењата ќе бидат преместени во соодветната тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.