СМУГС Д-р Панче Караѓозов-мислење?

Дискусија во 'Канта' започната од layla555, 7 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. layla555

  layla555 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  3
  Сигурно има некои што завршиле во медицина раскажете некоја случка или правилата,ја учам таму 1 год да ги воочиме разликите :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.561
  Допаѓања:
  51.710
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.