1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СМУГС др. Панче Караѓозов

Дискусија во 'Канта' започната од val2, 17 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. val2

  val2 Активен член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  3
  Знам дека има тема Средно медицинко училиште, но јас сум заентересирана конскретно за ова училиште. Што мислите? Има ли некој кој завршил тука и да сподели искуства?

  Благодарам однапред :D :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.220
  Допаѓања:
  32.775
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема потреба од нова тема, според мене доволна е темата Средно медицинско училиште. Таму можеш да прашаш се што те интересира. :)
   
 3. Бугарката

  Бугарката Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  не можев да ја најдам темата за срдено медицинско па да прашам овде,сестра ми се запиша забен техничар во панче караѓозов,ме интересира како да видам во која паралелка е,со кого во одделение и слично,фала ви однапред
   
 4. Nane2356

  Nane2356 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  1.236
  Пол:
  Женски
  Треба во школото да има истакнато списоци. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.