babylove овошни кашички

СНАЈДИ СЕ ПА ЖИВЕЈ

Дискусија во 'Канта' започната од 123malecka123, 27 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 123malecka123

  123malecka123 Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите. Јас сум нова. Ова е моја прва тема ^_^ ;) :P
  Ми текна на секојдневните караници што ги правам со многу другарки.
  Немав идеа за како да биди насловот па го ставив СНАЈДИ СЕ ПА ЖИВЕЈ
  Ние кога ке искористиме нешто такво обично другарката што е со нас ни вели
  леле ама ја дрецна/waoo канта и фрли/ аман бре ова беше контињер ја затна...
  :D;)
  Па мислев овде да напишите вие што користите или што знаете.

  Јас не се карам многу но кога ке ги преминат границите употребувам некои од нив но не знам многу па еве вие кажете некои.
  Пример:

  - Ако се видиш во огледало ке пукни од што си грда
  - Наместо ти да плачиш од кромидот тој плачи од тебе
  - Ми се јавија од авиокомпанија ми рекоа да не леташ толку високо си сметала на авионите

  Или ако ми речат крената обично враќам
  -Јас не сум крената ти си многу долу спуштена па ме гледаш високо

  Мислам дека ме свативте што мислам
  :D:):l:;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.