СНЕГОВИ НА ЉУБОВТА

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 25 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  На турски Kurt Seyit ve Şura според мене многу добра серија ја едвај чекам да додје недела и понеделник за да ја гледам серијава :sun:
   
 2. Mimi123

  Mimi123 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  1.015
  Допаѓања:
  1.185
  Veke ima tema za serijava
   
 3. marija.980

  marija.980 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  194
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.