1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СОНК

Дискусија во 'Образование' започната од Norah Jones, 14 февруари 2022.

 1. Norah Jones

  Norah Jones Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2019
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  501
  Пол:
  Женски
  Не најдов тема па еве...
  Што мислите за работата и влијанието на СОНК?
  Дали и колку вреди да си член на СОНК?
  Дали знаете дека имаат донесено интерна одлука дека кога некој ќе поднесе истапница во наредните 2 години СОНК ќе му наплаќа членарина, а при тоа членот во истапување нема да добива никаква заштита од СОНК?