1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СО КАКВО СРЕТСТВО ГО БРИШИТЕ ПАРКЕТОТ ?

Дискусија во 'Канта' започната од filli, 24 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. filli

  filli Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  4
  kakvo e vaseto sretstvo ?!?!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Прочитај ги правилата на форумот за пишување на мислење и отворање на тема.
  Обрати се во Средства за чистење, темава не е дискутабилна да стои посебно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.