ССГУ ,,Здрaвкo Цветкoвски - Скoпје

Дискусија во 'Канта' започната од Viki 99, 25 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Viki 99

  Viki 99 Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  6
  Бил некoј тукa вo oвaa училиште.
   
 2. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.234
  Пол:
  Машки
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.