1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУГС„Димитар Влахов“-Скопје

Дискусија во 'Образование' започната од A13, 9 јули 2013.

 1. A13

  A13 Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Се одлучував и одлучував кај да одам средно, и на крај одлучив дека занает ке ми легне добро па така си се запишав за Фризерка :) . Ке може да ми каже какви се професорите,каков е наставниот план или кои предмети се изичуваат од I до III -та година. п.с *не најдов ваква тема,ако има се извинувам. :nod:
   
  На Martinche88 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Martinche88

  Martinche88 Нов член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  и јас мислам да се запишам во ДИмитар Влахов.Сакав да прашам дали е многу тешко?