1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУГС Георги Димитров

Дискусија во 'Канта' започната од Holla, 14 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Holla

  Holla Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сега завршив осмо и треба да одлучам кај да се запишам. Се мислам помеѓу Георги Димитри и Јосип Броз . Што мислите вие ? Каде има подобри наставници и деца ?
  ПОзз
   
 2. BlackPiano

  BlackPiano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 декември 2012
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  316
  Пол:
  Женски
  obrazovanie/koe-sredno-uciliste-da-go-odberam-t4699/
  Мислам дека можеш да прашаш во оваа тема за тоа, а и во категоријата Образование има теми за двете училишта меѓу кој се мислиш. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.