1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУГС „Орце Николов“

Дискусија во 'Канта' започната од tea21, 20 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tea21

  tea21 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Имам 73/74 поени, и незнам дали ќе ме примат во Орце, а исто така ме интересира ваше мислење за гимназијата, за професорите во неа, друштвото итн.
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.857
  Допаѓања:
  31.549
  Пол:
  Женски
  Веќе има тема за Орце Николов, немаше потреба од нова тема, другпат разгледај убаво пред да отвориш нова тема :!: :)
  Еве ти линк од темата за Орце Николов:
  http://forum.femina.mk/obrazovanie/sugs-gimnazija-orce-nikolov-vase-mislenje-t4890/

  Ќе те примат со 73/74 поени, бидејќи најмалку треба да имаш 60 поени ;) :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.