1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СУПЕР облека за СУПЕР забава!

Дискусија во 'Канта' започната од lalalu556, 9 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lalalu556

  lalalu556 Активен член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Ако немате идеа,за тоа како да сте облечени на забава или на сопствениот роденден,тогаш ставете слики на кои ќе има модни парчиња,ве молам:worried: зошто сакам да добијам идеи од вас,па затоа повелете и споделете нешто... :$ :hai: :) :D :rofl: :sun: :up:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.