1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саботно-расположени?

Дискусија во 'Канта' започната од punkrocker-girl, 2 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. punkrocker-girl

  punkrocker-girl Активен член

  Се зачлени на:
  1 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Денес расположени сте саботно-одморени? :D
   
 2. young.lady

  young.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.