1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саем за жена

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 16 октомври 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Еве поеторно и оваа година ке се одржи саемот за жена, сте оделе ли досега? Како сте задоволни, планирате ли да одите...што би смениле?
  [​IMG]

  http://www.saemnazena.mk/
   
 2. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  До сега немам одено. Сакам годинава, но не знам како ќе бидам слободна.
  Иначе ме интересира, колку е влезница на саемот? Никаде не најдов информација за цената, а знам дека има влезница.
   
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  сум била до сега да
  минатата година бев мислам дека 50 ден беше влезница-донација за болните од рак беше :!:
  супер си поминав-си купив и книга за бонтон од таму
  исто и лани беше во Метрополис арената-баш се прашував кога ке биде оваа година :)
  бев и преклани-си купив црвени обетки за спомен-сега ми текна :fubar: ама сум заборавена :x
   
 4. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  316
  Многу сакам да одам. Само ме интересира, колку е влезница и каде ќе биде оваа година? :)
   
 5. cvet85

  cvet85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  6
  На саем ќе биде, 50 ден влезница, јас си идам секоја година и фаќам по нешто што е на попуст :)
   
 6. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  Сакам да кажам...

  конечно на нет јеееее :$
  дали некоја од вас знае кога ке биде САЕМОТ НА ЗЕНА и колку чини влезница?