Сакамм...?

Дискусија во 'Канта' започната од Lavica.4, 28 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lavica.4

  Lavica.4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  7
  Сме сакале,а не сме можеле,би отишле а не сме имале храброст,би се извиниле али касно е...

  Има работи кои сме ги испуштиле во животот,што би направиле да се врати времето назад..?:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.834
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.