Сакам да бидам како ...

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 23 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Во оваа тема сакам да видам девојките како која славна жена би сакале да бидат, или ако некоја има сличности со некоја славна личност нека пише ... :)
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.