1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да биде...

Дискусија во 'Канта' започната од Klapushka, 29 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Klapushka

  Klapushka Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Си поставувате ли често критериуми,ќе фатам ваков дечко,онаков дечко.. да биде богат,да биде згоден,да ме сака и блаблабла.. па ајде што ви е најбитно...можеби неговата финансиска состојба?? можеби дружењето,времето... ајде споделете искуства :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.076
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.