1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да ве поздравам

Дискусија во 'Канта' започната од Tribbiani, 25 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tribbiani

  Tribbiani Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  6
  Бидејки сум нова, сакам да ве поздравам и се надевам ќе дискутираме на најразлични теми и ќе се дружиме се надевам темава колку што погледнав ја нема како идентична а ако е така не ми забележувајте поздрав ви посакувам убав ден :rofl:
   
 2. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  769
  И јас сакам да те поздравам :) Топ си кис4е :*
  Само малку објасни ми ја темава?? :)
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 4. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.650
  Пол:
  Женски
  Постои и тема Да се запознаеме, која е наменета токму за ова што ти го пишуваш :) запознавање со нови членки :)
   
 5. Tribbiani

  Tribbiani Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  6
  Ок нема проблем ви благодарам на информацијата
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.