1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да ве советувам дека..

Дискусија во 'Канта' започната од booble.girl, 30 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. booble.girl

  booble.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  Епа драги мамини и татини принцези и по некоја кралица на
  нејзиното мажуле
  во оваа тема ке можете да поделите совет кој што не знаете во која тема да го сместите :rofl: ако не е добра темава штракнете и клуч :D
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има еден куп теми за совети, било да се љубовни или здравствени, секоја тема сама по себе си е совет. Оваа ќе ја заклучам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.