1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да ви кажам нешто! се надевам ке ми помогнете..

Дискусија во 'Канта' започната од Mia-K, 30 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Mia-K

    Mia-K Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    679
    Допаѓања:
    288
    Пол:
    Женски
    Вака јас сум комшивка со едно девојче помало 2 години од мене,и ние си се дружиме по дома летово...вчера бевме јас братучед и таа надвор седевме на клупа во парк другарка ми отиде да се напие вода од фонтаната и останавме со братучед и и незнам како стигна муабетот до овде....братучед и на другарка ми(комшивката) ми вика дека пред некој ден кога седеле и играле карти она рекла за мене дај боже да направат собраќајка бидејќи многу сум се фалела за новата кола(јас не му поверував целосно)а јас воопшто не се фалев...кога се врати она јас и реков дека не го отчекував тоа од нејзе(и навистина беше така),она почна да се правда....па после се сетив..трмтнгјф,не сакав почна да се правда.... и јас и се налутив и си отидов!извинете многу што ве вознемирувам со глупости но немам на кого да го кажам ова!ПРАВИЛНО ЛИ ПОСТАПИВ?(бидејќи бевме толку зближени неможам да поверувам во овааа..!)
    однапред ви благодарам! :worried: :*
     
  2. Emche-kremche

    Emche-kremche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јули 2012
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    112
  3. MacaLove

    MacaLove Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2011
    Пораки:
    2.399
    Допаѓања:
    6.337
    Житисепочнидакористишинтерпукцискизнациотивакакогагочитаметекстотмозокотнизушиможедани
    излезефаламногу.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.